De herfst nodigt ons uit om te vertragen, los te laten wat we niet meer nodig hebben en ruimte te maken voor rust en zelfzorg. In deze bijzondere retraite nemen we de tijd om precies dat te doen: weer contact maken met jezelf, je lichaam en je innerlijke stilte.
Wat kun je verwachten?
– Lichamelijke oefeningen die helpen spanning los te laten en energie in beweging te brengen
– Een meditatie en visualisatie, waarmee je de overgang naar de herfst bewuster kunt beleven (wat mag ik loslaten en wat mag ik ontvangen)
– Yin yoga speciaal gericht op de meridianen die in de herfst centraal staan (long- en dikke darmmeridiaan)
– Momenten van journalen om helderheid te creëren
– Beweging
– Een warme pauze met huisgemaakte pompoensoep en heerlijk desembrood – helemaal in de sfeer van het seizoen
– Restorative yoga voor diepe ontspanning en herstel
– Restorative movement: zachte, mindful bewegingen die helpen je zenuwstelsel tot rust te brengen
– Thee met wat lekkers.
Deze retraite is een uitnodiging om te vertragen, te voelen en goed voor jezelf te zorgen. Om even afstand te nemen van de drukte en weer op te laden, zodat je de herfstperiode kunt beleven vanuit zachtheid en balans.
Gun jezelf een dag van rust, reflectie en liefdevolle aandacht.
We kijken ernaar uit om samen met jou deze herfst stil te staan, los te laten en te verstillen.
Wanneer: zondag 12 oktober (13:00 – 18:00)
Investering in jezelf: 77.00 Euro p.p.